Letní půčování v Aquaparku Blansko

K letnímu odpočinku patří i odlehčená četba, studium knih a časopisů, na které nebyl během roku čas. Městská knihovna Blansko v rámci svých nových projektů pro rok 2010 nabízí od 1. července 2010 v blanenském aquaparku netradiční službu „LETNÍ PŮJČOVÁNÍ ČASOPISŮ, NOVIN A KNIH“. Po celé dva měsíce (červenec a srpen) mohou spojit milovníci vody svůj pobyt v aquaparku s příjemnou četbou denně od 10 do 18 hodin. V nabídce je přes 100 titulů časopisů, tři tituly novin, 30 titulů pro malé čtenáře a v neposlední řadě četba oddechového typu pro ženy i muže. Optimální podmínky pro zázemí moderní letní půjčovny vytvořily Služby Blansko,s.r.o. Obě organizace Městská knihovna Blansko a Služby Blansko, s.r.o. věří, že založí novou moderní a časem tradiční službu veřejnosti.