Výstava fotografií Oldřicha Klímy

V cyklu „Představujeme regionální výtvarníky“ máte možnost od 13. května do 10. června letošního roku nahlédnout pod fotografickou pokličku rájeckého rodáka Oldřicha Klímy.

Autor se zaměřuje především na industriální fotografie sléváren, strojírenských dílen a chátrajících chrámů industriálního věku. Neopomíjí ani krásy krajiny a přírody, kde pro něho významné místo zaujímá hra světla a stínů.

Vernisáž fotografií se uskuteční v pátek 13. května 2011 v 18 hodin ve výstavní síní blanenské knihovny. V kulturním programu vystoupí žáci ZUŠ Blansko.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
G.Pete