Neviditelný kontinent Marka Audyho

Inženýr Marek Audy je známý speleolog a také fotograf žijící v nedalekých Jedovnicích. Kráse, kouzlu, ale i tajemství jeskyní celého světa zcela propadnul. Jeskyně a vše kolem nich jsou jeho profesí a současně velkou celoživotní zálibou. Byl vedoucím nebo členem mnoha výprav. Proslavil se však především objevem křemencové jeskyně na stolové hoře Roraima ve Venezuele.

Kniha Brány do Ztraceného světa získala prestižní ocenění Mezinárodní speleologické unie UIS jako významná speleologická publikace vydaná v letech 2005 – 2009 a také cenu Egona Ervína Kische za literaturu faktu.

Pan Marek Audy v pátek 4. ledna 2013 v 18 hodin v Městské knihovně Blansko otevře svou další výstavu fotografií NEVIDITELNÉHO KONTINENTU.

Součástí vernisáže bude krátká přednáška o vzniku vystavených fotografií.

Výstava potrvá do 1. února 2013.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.