FOTOREPORTÁŽ z Noci s Andersenem

Již podvanácté zorganizovalo v pátek 4. 4. 2014 dětské oddělení Městské knihovny Blansko vlastní podobu celorepublikové akce Noc s Andersenem, která je primárně zaměřena na podporu dětského čtenářství.

Osobní záštitu převzal první místostarosta města Blanska Ing. Jiří Crha, který společně s ředitelem blanenské knihovny Mgr. Pavlem Přikrylem „odstartoval“ večer plný čtení, soutěží a her pro více než dvacítku nejaktivnějších dětských čtenářů sladkým darem.

Atmosféru zachycují fotografie Ladislava Krále.

Noc s Andersenem 2014 Noc s Andersenem 2014 Noc s Andersenem 2014 Noc s Andersenem 2014 Noc s Andersenem 2014 Noc s Andersenem 2014 Noc s Andersenem 2014 Noc s Andersenem 2014

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Dětské oddělení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.