O Bibli promluvil Jaroslav Kuben

Ve středu 16. 4. 2014 přednášel v Městské knihovně Blansko pan Jaroslav Kuben. Na dvě desítky zájemců seznámil s jednou z diskutovaných problematik, které se vztahují k Bibli.

Jeho vystoupení s výstižným názvem „Hodnověrnost textu Bible“ se týkalo zejména otázky, zda lze biblický text po více než dvou tisíciletích od jeho vzniku považovat za důvěryhodný.

Tato akce bylo tematicky zaměřeným příspěvkem blanenské knihovny k letošním velikonočním svátkům.

Atmosféru podvečera zachycují fotografie Ladislava Krále.