Fotoreportáž ze slavnostního ukončení 4. ročníku „UNIVERZITY“

Ve středu 18. června 2014 převzali úspěšní frekventanti 4. ročníku pilotního projektu Městské knihovny Blansko „Blanenská univerzita (nejen) pro seniory“ s tématem HODINKA S LÉKAŘEM z rukou starosty města Blanska Mgr. Ivo Poláka, vedoucí odboru školství, kultury, mládeže a tělovýchovy Městského úřadu Blansko Mgr. et Mgr. Petry Skotákové, lektora projektu MUDr. Petra Klepala a ředitele knihovny Mgr. Pavla Přikryla Osvědčení o absolvování.

Příjemnou neformální atmosféru, kterou podtrhlo vystoupení komorní podoby pěveckého sboru Základní školy na Erbenově ulici v Blansku pod vedením Mgr. Tomáše Vaška, zachycuji fotografie Ladislava Krále.

Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity" Slavnostní ukončení 4. ročníku "univerzity"