Kytarový koncert Miloše Pernici

Španělsko, Jižní Amerika, ale také Štěpán Rak, Sting, Metallica, Deep Purple nebo Led Zeppelin v podání kytaristy Miloše Pernici na koncertě v Městské knihovně Blansko.

Miloš PernicaMiloš Pernica začínal s kytarou v Základní umělecké škole Blansko, kde dnes sám po absolvování konzervatoře vyučuje.

Vedle vlastní pedagogické činnosti koncertuje na klasickou i elektrickou kytaru, spolupracuje s předními českými kytaristy, hudebními skladateli a pedagogy, vydává CD.

foto Josef Čmel

Svůj nástroj se snaží prezentovat moderně a nevyhýbá se střídání různých hudebních žánrů a stylů.

Všichni zájemci o umění Miloše Pernici jsou zváni v pátek 31. října 2014 v 18 hodin do dětského oddělení blanenské knihovny.

Vstup volný.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.