Miloš Pernica přilákal spoustu posluchačů

V pátečním podvečeru 31. 10. 2014 premiérově vystoupil v Městské knihovně Blansko kytarista Miloš Pernica s pestrým recitálem, ve kterém publiku ve zcela nabitém dětském oddělení knihovny představil klasické i rockové skladby.

Svým příjemným vystupováním, kdy dokázal nenásilným způsobem přirozeně přecházet z poloh vážných do humorných, všechny přítomné nadchnul.

Atmosféru zachycují fotografie Ladislava Krále.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Hudební oddělení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.