Příroda očima Svatavy Skryjové

V pátek 14. 11. 2014 se uskutečnila v dětském oddělení Městské knihovny Blansko vernisáž výstavy obrazů a fotografií blanenské výtvarnice Svatavy Skryjové s příznačným názvem “INSPIRACE PŘÍRODOU“.

Tvorbu příjemné a kultivované autorky za účasti více než tří desítek hostů přiblížil Michal Kala. Hudební doprovod obstarali příbuzní a přátelé Svatavy Skryjové.

Výstava je k vidění do 5. prosince 2014 v provozní době knihovny.

Atmosféru podvečera zachycují fotografie Ladislava Krále.