Traviny očima Evy Juračkové

V pátek 9. 1. 2015 se uskutečnila ve výstavní místnosti Městské knihovny Blansko první vernisáž nového roku 2015.

Představila se na ní se svým souborem obrazů, kterému dala příznačný název EVINY TRAVINY, blanenská výtvarnice a pedagožka paní Eva Juračková.

Akci, jež oprávněně přilákala velké množství autorčiných příznivců a fanoušků, uvedla Olga Hořavová Fryčová a hudebně doprovodilo smyčcové kvarteto ZUŠ Blansko pod vedením Mirky Kocmanové.

Výstava je k vidění do 6. 2. 2015 v provozní době knihovny.

Fotografie, které zachycují příjemnou atmosféru setkání umělkyně s veřejností, pocházejí z archivu knihovny.

Eviny traviny Eviny traviny Eviny traviny Eviny traviny Eviny traviny Eviny traviny Eviny traviny Eviny traviny Eviny traviny Eviny traviny