Nejkrásnější báseň o lásce 2015

Svatovalentýnská soutěžÚnorový svátek sv. Valentýna jsme už i v naší zemi přijali za svůj. Jedním z krásných a neobvyklých dárků při této příležitosti může být i zamilovaná básnička. A bylo by škoda se o ni nepodělit. Proto i letos, již pošesté, vyhlašujeme Svatovalentýnskou soutěž – „Nejkrásnější báseň o lásce“.

Básně libovolné formy v počtu maximálně tří kusů přijímá od 1. 2. do 28. 2. 2015 oddělení pro dospělé čtenáře Městské knihovny Blansko, a to e-mailem (gargosova@mk.blansko.cz), poštou (MK Blansko, Rožmitálova 4, 678 22 Blansko, obálku označit heslem SVATOVALENTÝNSKÁ SOUTĚŽ) nebo osobním doručením.

Po skončení soutěže vybere odborná porota tři nejlepší básně, které budou zveřejněny na webu knihovny a jejich autoři odměněni knihou.