Masáže a my aneb Co jste o nich nevěděli

Pečujete o své zdraví preventivně nebo řešíte problémy, až nastanou? Chodíte na masáže pravidelně nebo zatím sbíráte informace a odvahu? Městská knihovna Blansko pro vás připravila populárně-naučnou přednášku právě s tématikou  masáží.

Přednášejícím je pan Jiří Pospíšil, masér s bohatou klinickou praxí v prestižních tuzemských léčebných zařízeních. Rodák z Boskovic se zabývá masážemi 13 let v klinické i soukromé praxi, ovládá 12 masážních technik, je absolventem prestižní masérské školy Stanislava Flandery v Praze.

Přednáška je určena pro širokou veřejnost – jak pro poučené laiky, tak i profesionální maséry včetně lékařů.  Cílem je především osvěta a hlubší vhled do problematiky masáží v širším kontextu, vše doplněno praktickými ukázkami.

Přijďte se tedy nechat poučit odborníkem, na „masáže vzatým“, ve středu 4. března 2015 v 18 hodin do dětského oddělení knihovny.

Akce se koná v rámci celostátního projektu BŘEZEN – MĚSÍC ČTENÁŘŮ 2015.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.