Nevidíme, neslyšíme, ale cítíme…

Výstava prodloužena do 30. dubna 2015!

Klub přátel červenobílé hole uvede v Městské knihovně Blansko svoji putovní výstavu „Nevidíme, neslyšíme, ale cítíme…“. Výstava je věnována problematice hluchoslepoty, životu lidí s tímto vážným postižením a také jejich výtvarné tvorbě.

Klade si za cíl seznámit co nejširší veřejnost s hluchoslepotou a vším, co toto postižení obnáší. Na výstavních panelech poskytne návštěvníkům informace o komunikačních prostředcích hluchoslepých, kompenzačních pomůckách, organizacích, poskytujících služby a především o činnosti Klubu přátel červenobílé hole.

Klub se orientuje na volnočasové aktivity, pořádání pobytů a výtvarnou činnost. Součástí výstavy jsou výrobky hluchoslepých klientů a fotografie z akcí Klubu.

Výstava bude zahájena vernisáží v pátek 13. března 2015 v 18 hodin v dětském oddělení knihovny a potrvá do 3. dubna 2015.

Akce se koná v rámci celostátního projektu BŘEZEN – MĚSÍC ČTENÁŘŮ 2015.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.