Fotoreportáž z vernisáže výstavy „Blanenská radnice 1905 – 2015“

V pátek 13. 2. 2015 proběhla v Městské knihovně Blansko vernisáž dokumentární výstavy  s názvem “Blanenská radnice 1905 – 2015“, kterou společně připravila blanenská knihovna ve spolupráci se Státním okresním archivem Blansko a Muzeem Blansko.

Zúčastnili se i starosta města Blanska Mgr. Ivo Polák a první místostarosta Ing. Jiří Crha.

Výstava je k vidění do 6. 3. 2015 v provozní době knihovny.

Akce je oficiálním příspěvkem Městské knihovny Blansko k oslavám 110. výročí povýšení Blanska na město.

Atmosféru příjemného podvečera zachycují fotografie Ladislava Krále.