Fotoreportáž z březnové vernisáže

V pátek 13. 3. 2015 se uskutečnila ve výstavní místnosti Městské knihovny Blansko vernisáž dokumentární výstavy „Nevidíme, neslyšíme, ale cítíme…“, která podává komplexní obraz o činnosti občanského sdružení Kruh přátel červenobílé hole, jež se cíleně zaměřuje na pomoc lidem postiženým hluchoslepotou.

Výstava je k vidění do 8. 5. 2015 v provozní době knihovny.

Fotografie, které zachycují příjemnou atmosféru setkání dobrovolnic z Kruhu přátel červenobílé hole s veřejností, pořídil pan Ladislav Král.