Největší tajemství Třetí říše

Jednotky SS se staly pod vedením všemocného velitele Heinricha Himmlera díky své neobyčejné efektivitě a bezohlednosti nepostradatelnou bezpečnostní silou hitlerovského Německa. Po definitivní porážce Třetí říše nedodržel své slovo dané příslušníkům SS, že ponese odpovědnost za jejich činy. V americkém zajateckém táboře, kde se chtěl ukrýt mezi dalšími prchajícími německými vojáky, byl odhalen a krátce nato rozkousl tobolku s kyanidem.

Na téma Třetí říše bylo již napsáno mnoho polemik, srovnání i odhalení… Ale zdá se, že je stále co objevovat a čím veřejnost „překvapovat“. Nejinak to má autor literatury faktu a zejména publikace Největší tajemství Třetí říše pan Milan Zacha Kučera, se kterým můžete pobesedovat v Městské knihovně Blansko.

Přednáška s autorským čtením se uskuteční dne 17. dubna 2015 od 18 hodin v dětském oddělení knihovny.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.