První dáma české politiky besedovala v knihovně

Jako vyvrcholení letošního celostátního projektu BŘEZEN – MĚSÍC ČTENÁŘŮ besedovala v pátek 27. března 2015 v Městské knihovně Blansko knihkupkyně a politička paní Miroslava Němcová.

Svým fundovaným, lidským a zároveň velmi kultivovaným způsobem vystupování nenásilně dokázala, že je současnou neoficiální první dámou českého veřejného života.

Fotografie, jejichž autorem je pan Ladislav Král, přibližují takřka dvě pohodové hodiny v blanenské knihovně.

M. Němcová v knihovně M. Němcová v knihovně M. Němcová v knihovně M. Němcová v knihovně M. Němcová v knihovně M. Němcová v knihovně M. Němcová v knihovně M. Němcová v knihovně M. Němcová v knihovně M. Němcová v knihovně M. Němcová v knihovně

1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Lubomír Oldřich
9 let před

„První dáma“, nu výborně. Prý chce nechat cenzurovat proruské weby – tleskám ve stoje. Někomu to může připomínat období normalizace, sice naruby s. Švorcovou, ale což. Nakonec paní Němcová byla také žena za pultem. Jo … a ještě zbývá ten zvací dopis. Však on se nějaký objeví. Přeji hezký den.