Obrazy a verše…

…aneb Malování do čtverce. Že tomu tak opravdu je, jsme se mohli přesvědčit v pátek 15. května 2015, kdy se v Městské knihovně Blansko uskutečnila vernisáž výstavy pana Stanislava Havlíka, která se pro nás poněkud netradičně konala přímo ve výstavní místnosti.

Každý návštěvník (a že návštěvnost byla opravdu velká!) si tak mohl vyslechnout příběh tvorby takřka každého konkrétního obrazu či verše.

Milou atmosféru doplnilo dívčí pěvecké trio žákyň ZUŠ Blansko s klavírním doprovodem, za což jim patří ještě jednou velký dík.

Páteční podvečer připomínají fotografie pana Ladislava Krále.