Zahájení 6. ročníku „UNIVERZITY“

Již pošesté připravila Městská knihovna Blansko pro zájemce z Blanska a blízkého okolí projekt „Blanenská univerzita (nejen) pro seniory“.

Ve školním roce 2015/16 je tato pilotní akce blanenské knihovny věnována Francii, proto také dostala výstižné pojmenování VŮNĚ FRANCIE.

V příjemné atmosféře středečního podvečera 30. 9. 2015 za účasti starosty města Blanska Mgr. Ivo Poláka, který nad akcí převzal osobní záštitu, prvního místostarosty Ing, Jiřího Crhy a vedoucí odboru školství, kultury, mládeže a tělovýchovy MÚ Blansko Mgr. et Mgr. Petry Skotákové byl projekt oficiálně zahájen.

Fotografoval Ladislav Král.

Zahájení 6. ročníku Univerzity Zahájení 6. ročníku Univerzity Zahájení 6. ročníku Univerzity Zahájení 6. ročníku Univerzity Zahájení 6. ročníku Univerzity Zahájení 6. ročníku Univerzity Zahájení 6. ročníku Univerzity Zahájení 6. ročníku Univerzity Zahájení 6. ročníku Univerzity Zahájení 6. ročníku Univerzity Zahájení 6. ročníku Univerzity Zahájení 6. ročníku Univerzity Zahájení 6. ročníku Univerzity Zahájení 6. ročníku Univerzity Zahájení 6. ročníku Univerzity Zahájení 6. ročníku Univerzity Zahájení 6. ročníku Univerzity Zahájení 6. ročníku Univerzity Zahájení 6. ročníku Univerzity