FOTOREPORTÁŽ – ČRo Brno v knihovně poprvé

Fotografie Ladislava Krále zachycující velmi příjemnou atmosféru ve zcela zaplněné KULTURCE Městské knihovny Blansko, kde ve středu 7. října 2015 vystoupili pracovníci Českého rozhlasu Brno, konkrétně jeho ředitel Jaromír Ostrý, redaktor Josef Veselý a vedoucí programu Jiří Kokmotos, s pořadem Toulky českou minulostí.

Sám průběh akce, která je jedním z dárků blanenské knihovny svým příznivcům v rámci celostátního TÝDNE KNIHOVEN 2015, byl skvělou pozvánkou na druhé pokračování s podtitulem Jak se dělá rozhlas, jež proběhne ve středu 4. listopadu 2015 od 18 hodin.