FOTOREPORTÁŽ – ČRo Brno v knihovně podruhé

Fotografie Ladislava Krále zachycující opětovně velmi příjemnou atmosféru v KULTURCE Městské knihovny Blansko, kde ve středu 4. listopadu 2015 podruhé vystoupili pracovníci Českého rozhlasu Brno, konkrétně jeho ředitel Jaromír Ostrý, redaktor Josef Veselý a vedoucí programu Jiří Kokmotos, s pořadem Jak se dělá rozhlas.

Cyklus bude završen třetím pokračováním s podtitulem Morava – země neznámá ve středu 2. prosince 2015 od 18 hodin, kdy do blanenské knihovny zavítají rozhlasový redaktoři Hana Ondryášová a Miloš Šenkýř.

ČRo v knihovně ČRo v knihovně ČRo v knihovně ČRo v knihovně ČRo v knihovně ČRo v knihovně ČRo v knihovně ČRo v knihovně