Cyklus GENEALOGIE zahájen

Velký zájem veřejnosti vyvolal nový osmidílný cyklus odborných přednášek GENEALOGIE, který byl ve středu 13. ledna 2016 zahájen v Městské knihovně Blansko.

Více či méně poučení příznivci tohoto historického oboru zcela zaplnili multifunkční místnost KULTURKA a vyslechli první přednášku lektora Ing. Jana Kose, člena Moravské genealogické a heraldické společnosti v Brně.

Tato skutečnost je nejlepší pozvánkou na druhé pokračování, jež proběhne v blanenské knihovně ve středu 20. ledna 2016 od 17 hodin s tématikou Zpracování rodokmenu či rodinné kroniky –  jak začít, co, kde a jak hledat; archivy v Čechách a na Moravě; evidence informací, jejich uspořádání a využití; vybavení pro genealogii.

Fotografie pocházejí z archivu knihovny.

Genealogie Genealogie Genealogie Genealogie Genealogie