Básničky pro dětičky

Stává se velmi milou tradicí, že v knihovně slavíme Mezinárodní den dětí. Jak? Vzpomeňte si na básnění v parku nebo na loňské básničkové tvoření. Ani v letošním roce to nebude jinak – básničky pro dětičky budou připraveny.

Tentokrát budeme vás, děti, lákat přímo do prostor Městské knihovny Blansko. A co bude vaším úkolem? Najít si básničku, přece! Hledejte ve všech přístupných místech knihovny, odspodu až do čtvrtého patra. Dívejte se na schodišti, ve výtahu, na chodbách a samozřejmě nezapomeňte na všechna oddělení s knihami a časopisy.

Hledat a sbírat můžete v týdnu od 30. května do 3. června. Následující týden se nám přijďte pochlubit, kolik jste jich ulovili – nejúspěšnější sběrači budou odměněni!