Prodej na ulici opět lákal

Letošní BURZA (prodej vyřazených knihovních jednotek z fondu knihovny) proběhla během tří květnových střed, i díky příznivému počasí, úspěšně.

Protože se vždy snažíme v naší práci přijít s něčím novým, jednu středu jsme prodejní dobu prodloužili až do 17 hodiny. Na výsledku to bylo znát.

Celkem se prodalo 850 kusů knih, brožur, časopisů a LP desek.

Zájemcům, kteří nemohli naše středeční nabídky využít, připomínáme, že stálý prodej probíhá průběžně v oddělení pro dospělé čtenáře a v oddělení pro děti a mládež a hudebním oddělení.

Knihy v nabídce pravidelně doplňujeme, takže výběr je pestrý a každý si jistě najde to, co ho zajímá. Cena za jeden kus je 5 Kč.

Kdo by měl zájem o vyřazené LP desky, může napsat na náš  e-mail informace@mk.blansko.cz a vyžádat si seznam.

Burza 2016 Burza 2016 Burza 2016