FOTOREPORTÁŽ – přednáška RNDr. Petra Zajíčka

Ve středu 19. 10. 2016 proběhla v KULTURCE Městské knihovny Blansko přednáška speleologa RNDr. Petra Zajíčka o jeskyních v Gruzii a Rumunsku. Během poutavého vyprávění jsme měli možnost vidět velmi zajímavé fotky z jeskyní, o kterých se toho moc neví a ve kterých byly objeveny i nové živočišné druhy.

Autor přednášky představil i svoji novou knihu Jeskyně České republiky na historických mapách, která bude zakoupena i do fondu naší knihovny.

Fotografoval Ladislav Král.