Stolní hry v knihovně

Chcete si něco zahrát a vaše domácí hry vás už nebaví? Rádi byste koupili nějakou hru jako dárek např. k Vánocům či narozeninám a nevíte jakou? Čekáte přátele a klasická zábava už vám nevyhovuje?

Městská knihovna Blansko nově nabízí půjčování stolních her. Soubor 25 různých her pro malé i velké, pro jednoho i více hráčů, logické, strategické nebo zábavné od firem Mindok a Albi je připraven v oddělení pro děti a mládež. Hru lze zapůjčit s platným čtenářským průkazem na jeden měsíc.

Hry: Auto blok, Barvínek, Bílé historky, Carcassonne, Catan, Cup the rope, Černé historky, Duch!, Hravé kroužky, Chodí pešek okolo, IQ puzzle, Noemova archa, Panic lab, Patchwork, Port royal, Quatro, Rory’s story cubes, Safari, Slovopád, Summoner wars, Time’s up, Ubongo, V kostce! Zvířata, Vikingové v bouři, Země.

Seznam her i s krátkými popisky najdete v našem katalogu pod klíčovým slovem „deskovky“.

Stolní hry k půjčení v knihovně