FOTOREPORTÁŽ – Den pro dětskou knihu 2016

I letos se Městská knihovna Blansko připojila k celostátní akci Den pro dětskou knihu, která připadla na 26. listopad 2016.

Během sobotního dopoledne jsme v oddělení pro děti a mládež nejen půjčovali knihy, ale také jsme vyráběli. Návštěvníci si mohli rovněž prohlédnout a zakoupit knihu blanenské autorky Květoslavy Pokorné Berušky jdou do školy.

Fotografoval pan Ladislav Král.

Den pro dětskou knihu Den pro dětskou knihu Den pro dětskou knihu Den pro dětskou knihu Den pro dětskou knihu Den pro dětskou knihu Den pro dětskou knihu Den pro dětskou knihu

Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Kocourková
7 let před

A opět účast téměř nulová.

Miroslava Čepová
7 let před

Paní Kocourková, předpokládám, že na akci jste byla? A pokud ne, knihovna je veřejně dostupná, mohla jste se zapojit. Jak účastí, tak aktivním přístupem. Případně vzít někoho s sebou…kritizovat umí v dnešní době každý, ale aktivně se postavit k věcem čelem již málokdo 😀