FOTOREPORTÁŽ – Moravské Švýcarsko v knihovně

V pátek 10. února 2017 byla v blanenské knihovně slavnostně otevřena výstava s názvem Moravské Švýcarsko. Hojná účast návštěvníků při vernisáži potvrdila očekávaný zájem ze strany veřejnosti, posluchači se dozvěděli mnoho zajímavostí z historie a byli seznámeni s koncepcí výstavy jako takové.

Pokud jste zahájení nestihli, nezoufejte, výstava pohlednic, knih a map z období Moravského Švýcarska je pro vás k vidění až do 3. března 2017.

Za pořízené fotografie děkujeme panu Ladislavu Králi.

Moravské Švýcarsko Moravské Švýcarsko Moravské Švýcarsko Moravské Švýcarsko Moravské Švýcarsko Moravské Švýcarsko Moravské Švýcarsko Moravské Švýcarsko Moravské Švýcarsko Moravské Švýcarsko