Recitační přehlídka pro žáky 5. – 9. tříd blanenských základních škol a příslušných ročníků víceletého gymnázia

Ve středu, 26. dubna 2017, proběhl na dětském oddělení Městské knihovny Blansko 14. ročník recitační přehlídky pro žáky 5. – 9. tříd blanenských základních škol a příslušných ročníků víceletého gymnázia.

Básně předneslo celkem pětadvacet žáků ze tří blanenských základních škol a z víceletého gymnázia.

Všem zúčastněným i publiku patří poděkování za krásný kulturní zážitek.

Fotografie pořídil pan Ladislav Král.

Recitační přehlídka žáků 5. - 9. tříd Recitační přehlídka žáků 5. - 9. tříd Recitační přehlídka žáků 5. - 9. tříd Recitační přehlídka žáků 5. - 9. tříd Recitační přehlídka žáků 5. - 9. tříd Recitační přehlídka žáků 5. - 9. tříd Recitační přehlídka žáků 5. - 9. tříd