Květnový prodej překvapil počtem prodaných kusů

Dva květnové týdny jsme připravili pro milovníky knih dvě prodejní středy. Jak se stalo dobrým zvykem, knihy, časopisy a LP desky nabízíme při této akci k prodeji přímo před budovou knihovny. V loňském roce se osvědčilo prodloužení prodeje do pozdního odpoledne – konkrétně do 17 hodin. Z tohoto důvodu jsme se i v letošním roce rozhodli pro prodloužený prodej. Výsledkem bylo 1.108 prodaných kusů, což nás velmi potěšilo.

Zájemci, kteří prodej v uvedených termínech nestihli, nás můžou kdykoliv kromě středy navštívit v oddělení pro dospělé čtenáře ve třetím patře knihovny, kde prodej probíhá celoročně.

Zájemci o LP desky si mohou na vyžádání nechat poslat e-mailem jejich seznam. Cena všech prodávaných titulů, tj. knih, časopisů i LP desek je 5 Kč za kus.

Bližší informace podá pan Michal Kala. Kontaktní adresa: kala@mk.blansko.cz

Burza Burza Burza Burza Burza Burza Burza