Fotoreportáž ze slavnostního ukončení 7. ročníku „UNIVERZITY“

V pátek 16. června 2017 převzali úspěšní frekventanti 7. ročníku pilotního projektu Městské knihovny Blansko „Blanenská univerzita (nejen) pro seniory“ s tématem VÝTVARNO V BĚHU ČASU…  z  rukou starosty města Blanska Mgr. Ivo Poláka, prvního místostarosty Ing. Jiřího Crhy, lektorky projektu Evy Juračkové a zástupce ředitele knihovny Radomíry Gromešové Osvědčení o absolvování.

Příjemnou atmosféru přibližují fotografie Ladislava Krále.

Ukončení 7. ročníku Univerzity Ukončení 7. ročníku Univerzity Ukončení 7. ročníku Univerzity Ukončení 7. ročníku Univerzity Ukončení 7. ročníku Univerzity Ukončení 7. ročníku Univerzity Ukončení 7. ročníku Univerzity Ukončení 7. ročníku Univerzity

1 komentář u Fotoreportáž ze slavnostního ukončení 7. ročníku „UNIVERZITY“

1. avatar Jana Sedláčková napsal:

Děkuji organizátorům“Univerzity“ a zvláště pak paní lektorce. Bylo to skvělé.