Jižní Morava čte

Společně s Městskou knihovnou Břeclav a Moravskou zemskou knihovnou v Brně vyhlašujeme literární a literárně-výtvarnou soutěž pro děti od 4 do 15 let na téma: Příběhy mého kraje.

Chcete se zapojit?
Oslovte své rodiče a prarodiče a nechte si povyprávět příběh z jejich dětství. Ten poté zpracujte svými slovy a odevzdejte v dětském oddělení Městské knihovny Blansko.

Vyhlášeny jsou tyto kategorie:

• Výtvarná soutěž pro nejmenší děti od 4 do 7 let.
  • Literární soutěž pro děti od 8 do 10 let.
  • Literární soutěž pro děti od 11 do 15 let.
  • Speciální literárně-výtvarná soutěž pro kolektiv max. 5 dětí ve věku od 8 do 15 let (v této kategorii můžete vytvořit například komiks).

Termín pro odevzdání prací: 31. října 2017.

Přihlášky a pravidla soutěže najdete zde a na dětském oddělení Městské knihovny Blansko.

Vítěz z každé kategorie se zúčastní slavnostního setkání autorů vítězných prací, které se bude konat v neděli 3. 12. 2017 v brněnském Divadle Polárka (kategorie děti předškolního věku a kategorie prací kolektivů literárně-výtvarné soutěže) a v sobotu 9. 12. 2017 ve Hvězdárně a planetáriu Brno (kategorie od 8 do 10 let a od 11 do 15 let literární soutěže).

Projekt je financován Jihomoravským krajem.

1 komentář u Jižní Morava čte

1. avatar Knihovna Barrandov napsal:

Ahoj Ivano,
    posílám odkaz na fotku z akce Zažít Barrandov jinak. Tvůj nápad dovedla kolegyně k naprosté dokonalosti a měl velký úspěch:

Knihovna Barrandov zdraví knihovnu Blansko.
    Helena Bechyňáková, Alena Pokorná a tvůj nástupce Kateřina Boušová.