Svatovalentýnská soutěž 2018

Nevíte, co dát vaší lásce k Valentýnu? Plyšáci, šperky a trenýrky už jsou poněkud ohrané a jiný nápad v nedohlednu.

Řekněte to básní!

Blanenská knihovna v únoru opět vyhlašuje svatovalentýnskou soutěž – „Nejkrásnější báseň o lásce“.

Své příspěvky (maximálně tři) libovolného rozsahu a formy můžete poslat na adresu:

Městská knihovna Blansko,Rožmitálova 2302/4, 678 22 Blansko (obálku označit heslem Svatovalentýnská soutěž), na e-mail : gargosova@mk.blansko.cz, nebo osobně předat v oddělení pro dospělé čtenáře.

Soutěž trvá od 1. do 28. února 2018.

Po skončení soutěže vybere odborná porota tři nejlepší básně, které budou zveřejněny na webu knihovny a jejich autoři odměněni knihou.

1 komentář u Svatovalentýnská soutěž 2018

1. avatar Hana N. napsal:

Taky by mě zajímalo kdo vyhrál…