Jak hledat v knihovně

Chcete si osvěžit systém třídění knih v knihovně a v běžném provozu na to nemáte čas? Nebo jste se nedávno zaregistrovali, námi sdělených informací bylo příliš a Vy nevíte co a jak? Nebo registraci v blanenské knihovně teprve zvažujete a chcete nejprve znát možnosti a podmínky půjčování? Ať už se zařadíte do kterékoliv z vyjmenovaných možností, či Vás napadne jiná – přijďte k nám! Ve středu 4. dubna 2018 zde budeme k dispozici jenom pro Vás a Vaše dotazy.

Seznámíme Vás s knihovnou jako takovou, vysvětlíme podmínky registrace a naučíme Vás u nás (ale nejen u nás) hledat. Sraz zájemců je v 17 hodin ve 4. patře knihovny – v kulturní místnosti. Přicházet a odcházet můžete dle Vašich možností, budeme připraveni i na individuální dotazy.