Načítám Akce

• akce již proběhla.

Jak hledat v knihovně?

17. 10. 2017 v 10:00 - 11:00

Chcete si osvěžit systém třídění knih v knihovně a v běžném provozu na to nemáte čas? Nebo jste se nedávno zaregistrovali, námi sdělených informací bylo příliš a Vy nevíte co a jak? Nebo registraci v blanenské knihovně teprve zvažujete a chcete nejprve znát možnosti a podmínky půjčování? Ať už se zařadíte do kterékoliv z vyjmenovaných možností, či Vás napadne jiná – přijďte k nám! V úterý 17. října 2017 zde budeme k dispozici jenom pro Vás a Vaše dotazy. Seznámíme Vás s knihovnou jako takovou, vysvětlíme podmínky registrace a naučíme Vás u nás (ale nejen u nás) hledat. Sraz zájemců je v 10 hodin ve 4. patře knihovny – v kulturní místnosti. Přicházet a odcházet můžete dle Vašich možností, budeme připraveni i na individuální dotazy, avšak přijďte nejpozději v 11 hodin. A pokud Vám dopolední termín nevyhovuje, nezoufejte. V následujících měsících už pro Vás máme nachystáno totéž i v odpoledních hodinách.

Datum:
17. 10. 2017