Načítám Akce
Vyhledat Akce

Navigace pro zobrazení akce

Nadcházející Akce

Navigace pro seznam (Akce)

2 2018

Dětské knižní promítání – Obejmi mě, prosím

24. 2. 2018 v 10:30 - 11:30

Už jste někdy někoho obejmuli? Že je to prima pocit. Jednoho rána prozradí táta Medvěd svému synkovi veliké tajemství: nejbáječnější způsob, jak prožít krásný den, je někoho pořádně obejmout. Medvídek dostane okamžitě skvělý nápad. Cože ho to vlastně napadlo a podaří se nápad uskutečnit? Tentokrát v sobotu.

Zobrazit více »

Promítej i Ty! – Ohrožená semínka

24. 2. 2018 v 15:00 - 16:00

Kousek za polárním kruhem na ostrově Špicberky stojí betonová stavba připomínající atomový kryt. Nacházejí se v ní tisíce rostlinných semen z celého světa, které jsou tu střeženy před možnými globálními krizemi. Dokument z festivalu Jeden svět, který každoročně pořádá Člověk v tísni. Série promítání v knihovně začíná. Tentokrát s sobotu. Neseďte doma a přijďte. Žádné vstupné, jen spousta nových zajímavých dokumentů.

Zobrazit více »
3 2018

Beseda se spisovatelkou Petrou Dvořákovou

8. 3. 2018 v 17:00 - 18:00

Petra Dvořáková, známá česká spisovatelka, napsala další knihu "Dědina". Přijďte s ní pobesedovat nejen o tom, jak se jí nová kniha psala, ale také o autorčiných dalších knihách, o životě a všem co Vás jen napadne. Nebo se stavte jen pro autogram do knihy, kterou máte doma. Že žádnou nemáte? Nevadí, knihy Petry Dvořákové si budete moci zakoupit i na místě a rovnou si je můžete nechat od autorky podepsat.

Zobrazit více »
+ Export Events