Zářijové odpoledne s No Name

Po prázdninách hudební oddělení Městské knihovny Blansko pokračuje se svými pořady. Začínáme oblíbeným poslechovým podvečerem se slovenskou skupinou No Name.

Tihle chlapíci jsou na vrcholu své kariéry a už pěknou řádku let se drží na výsluní.

Jejich specialitou jsou zamilované a melancholické písně plné romantiky a lásky.

Nadčasové metafory a příjemné melodie vám mohou při začínajícím podzimu připomenout uplynulé letní lásky, protože si pustíme výběr kapely z loňska s názvem „Love Songs“.

Zveme k poslechu v pátek 6. 9. 2013 v 16,30 hodin do hudebního oddělení Městské knihovny Blansko.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Hudební oddělení, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.