Vánoční zpívánky pro děti i maminky

Mrazivé středeční dopoledne 4. 12. 2013 se v hudebním oddělení Městské knihovny Blansko konal hudebně výtvarný pořad pro nejmladší děti. Malé návštěvníky den před příchodem Mikuláše přivítal v knihovně anděl. Každý se mu samozřejmě hlásil jako ten nejhodnější. Zazpívali mu písničky Bude zima, bude mráz a Mik – Mik – Mik – Mikuláš.Pak děti dostaly do rukou pastelky a tři sněhové koule a domalovaly sněhuláka. Maminky si vzaly nůžky a vystříhaly kamarádky vločky, které teď krásně „sněží“ v hudebním oddělení.

Děkujeme dětem, tetám ze Všudybýlku i maminkám za jejich návštěvu a pomoc při tvoření.

Příjemnou atmosféru zachycují přiložené fotografie.

Vánoční zpívánky Vánoční zpívánky Vánoční zpívánky

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Hudební oddělení. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.