Pojďte s námi do světa loutek, pohádek a fantazie…

LoutkyMarionety z Otevírání studánek, Broučků i Ostrova pokladů a další loutky Divadla Radost Brno budou čekat na malé i velké návštěvníky Městské knihovny Blansko. Přijďte je přivítat v pátek 16. května 2014 od 18 hodin do dětského oddělení knihovny.

A aby se u nás cítily hezky, děti z třídy Mgr. Ivany Kunderové ze ZŠ TGM Blansko jim zazpívají a zatančí.

Výstava loutek v knihovně je naším dárkem především pro všechny děti k blížícímu se Dni dětí. Ale také dospělým, kteří se rádi vracejí do říše pohádek, příběhů a fantazie.

Na vernisáži výstavy přivítáme nejen loutky, ale také Renatu Hladkou a Evu Janěkovou, obě z Divadla Radost Brno, které stojí u nápadu, nákresu, „narození“ loutky a jejího uvedení do divadelního života.

Výstavu doplní fotografie z některých divadelních představení, jež na své scéně uvedlo Divadlo Radost.

Výstava bude ke zhlédnutí do pátku 6. června 2014 v běžné provozní době knihovny.

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality, Kalendář. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.