Ohlédnutí za šperkováním v Domově Olga a v knihovně

Už víme, co je FIMO…

Ve středu 23. 4. 2014 se v dopoledních hodinách uskutečnilo výtvarné tvoření s Marcelou Chmelařovou (Ateliér MADUHA) v Domově Olga Blansko, které pro tuto instituci zorganizovala Městská knihovna Blansko v rámci svého projektu Kouzlíme s barvami. S polymerovou hmotou FIMO jsme tvořili celkem 2,5 hodiny. Odměnou nám bylo nadšení i radost klientů Domova Olga.

A také krásné šperky i barevné maličkosti, které zde vznikly.

Stejný den odpoledne pak začala pro širokou veřejnost výtvarná dílna přímo v knihovně. Celkem se nás sešlo 15 a dalších 5, kteří se přišli jen tak podívat. I na tomto tvoření jsme používali techniku mokumo gane.

Vytvořili jsme náhrdelníky, náušnice, korále, knoflíky, brože a jiné módní drobnosti.

Po několika hodinách tvůrčí práce jsme si odnášeli domů své autorské šperky.

Marcela Chmelařová je kreativní a velmi trpělivá lektorka. Tím bych jí chtěla za všechny účastníky (byli i muži) poděkovat.

Ve fotogalerii můžete nahlédnout do atmosféry obou výtvarných dílen.