Červnové šperkování s Ateliérem MADUHA

ŠperkováníOhlasy na dubnovou výtvarnou dílnu jsou více než kladné. Proto jsme připravili ještě jedno setkání s Ateliérem MADUHA a lektorkou Marcelou Chmelařovou.

FIMO šperkování se uskuteční ve středu 11. 6. 2014 od 16 hodin v oddělení studovna a čítárna Městské knihovny Blansko.

Budeme se zabývat proužkovou technikou v netradičním pojetí. Přijďte si vyzkoušet tento zvláštní, avšak velmi efektní, materiál pro svůj autorský šperk.

Kurzovné činí 390 Kč a hradí se přímo lektorce v den konání akce.

Bližší informace ve studovně knihovny u Mgr. Jany Trubákové. Počet míst je limitován maximálně 15 osobami.

Zájemci se mohou přihlásit do 3. 6. 2014 osobně v knihovně nebo na e-mailu: trubakova@mk.blansko.cz.