Poraďte si s (n)emocemi

Přednáška terapeuta Davida Bulvy představí metodu EFT (techniku emoční svobody), která vychází ze znalostí tradiční čínské  medicíny a prakticky spojuje akupresuru s psychologií. Dozvíte se, jak si poradit s akutní bolestí a stresem.

5 komentářů u Poraďte si s (n)emocemi

1. avatar nereknu napsal:

Metoda EFT je dost diskutabilní. Dostane stejný prostor i její kritik?

• avatar Lukáš Dlapa napsal:

Dobrý den,
      v podstatě se dá říct, že jakákoliv metoda má své příznivce i odpůrce a to jak na poli tradiční tak i alternativní medicíny. Našim cílem nebylo propagovat tuto metodu jako tu jedinou správnou, ale chtěli jsem lidem ukázat, že tu tato metoda je a co obnáší.
      Kritik mohl přijít na přednášku,polemizovat s lektorem a přednést mu své argumenty.
      Jinak obecně – sbíráme podněty na přednášky a besedy v knihovně po celý rok.
      Pěkný den
      Lukáš Dlapa

2. avatar Nepovim napsal:

Děkuji za reakci. Pozval byste na přednášku i zastánce teorie, že je země placatá?

• avatar Lukáš Dlapa napsal:

Vážený pane nereknu a Nepovim,
      jak jsem psal.
      Podněty na přednášky sbíráme po celý rok.
      Pěkný den
      Lukáš Dlapa

3. avatar Nepovim napsal:

Neodpovídáte na moji otázku, ale přesto díky za vaši reakci.
    Nechci vás tady trolit. Jen mě mrzí, když knihovny (resp. lidé v knihovnách), rezignují na kritické myšlení a dávají prostor i takovým šarlatánům. Myslím si, že knihovny by měly být důvěryhodným místem. Když budete dávat prostor i takovým pochybným existencím a budete se při tom zaštiťovat prezentací různých z názorů, stanete se nedůvěryhodnými. Kde jinde by měl běžný člověk hledat pravdu než v knihovně? Když mu knihovna bude prezentovat i lži (a tohle prostě lži jsou), ztrácí instituce knihoven smysl 🙁