E-výpůjčky – zkuste to jinak

Mobil nebo tablet. To už má dnes snad každý. Určitě na nich čtete zprávy, prohlížíte sociální sítě a hrajete asi i různé hry. Co takhle si na nich přečíst i nějakou knihu? Že byste si ji ale museli nejdřív koupit a nebo někde nelegálně stáhnout? Nemusíte. Můžete si ji půjčit u nás. Vybírat můžete ze 7 000 titulů od téměř dvou set nakladatelů.

Stačí být našim čtenářem s platnou registrací, přihlásit se na stránky www.ereading.cz a stáhnout si aplikaci do mobilu či tabletu. Výpůjční doba knihy je 31 dní a najednou můžete mít půjčené dva tituly. Podrobný návod najdete na našich webových stránkách.

Rádi všem poradíme i přímo v knihovně.

Je to jednoduché, rychlé, pohodlné, návykové a zdarma.