Univerzita třetího věku

Srdečně zveme všechny zájemce o blanenskou Univerzitu třetího věku k zápisu do dalšího školního roku 2019/2020!

Příští, tentokrát X., jubilejní ročník 2019/2020 bude koncipován jako série 10 přednášek na pestrá témata odborníků nejen z brněnských univerzit. Přednášky budou probíhat opět jednou za měsíc vždy v pátek podvečer v přednáškové místnosti knihovny.

Zápis bude probíhat od pondělí 3. 6. 2019, a to od 10.00 hod. na ekonomickém oddělení ve 4. patře knihovny. Kapacita omezena!

Přihlášky v tištěné podobě můžete také vyzvedávat u svých knihovníků přímo v knihovně. Pro bližší informace se obracejte na knihovníky nebo na koordinátorku celého ročníku Evu Mollovou na mollova@mk.blansko.cz.

Podrobnou anotaci projektu včetně přehledu přednášek a přihlášky najdete zde:

X. ročník U3V_- anotace

X. ročník U3V_- přihláška