Jarní prázdniny v knihovně!

Zveme do knihovny všechny děti, které se o jarních prázdninách nechtějí nudit doma! Letošním tématem budou hvězdy a planety. V pondělí a ve středu proběhnou oblíbená dětská knižní promítání pro malé i ty větší. Ve čtvrtek pak můžou děti tvořit na celodenní výtvarné dílně pod taktovkou výtvarnice Evičky Klíčové.

Podrobnější informace o tom, co přesně Vás čeká, naleznete níže u jednotlivých akcí.

Prázdninám a jaru zdar!

Prázdninové dětské knižní promítání: Nerozluční přátelé

Příběh o neobyčejném přátelství Králíčka a Sovičky. Ačkoli žijí blízko sebe, nikdy se nepotkají. Rodiče jim o tom druhém tolik vyprávějí, až se oba zatouží poznat. A co když je každý úplně jiný? Stačí si přát, když uvidíte padat hvězdu… Vhodné pro nejmenší děti od 2 let.

Kdy: pondělí 17. 2. 2020 v 10.30 h

Prázdninové dětské knižní promítání: Mimi a Líza bublinový vesmír

Jak to dopadne, když dvě malé zvědavé holčičky zatouží mít vlastní planetu? A co když je to planeta tak trošku smradlavá? Čtení o známých večerníčkových a knižních hrdinkách Mimi a Líze. Vhodné pro děti předškolního a mladšího školního věku.

Kdy: středa 19. 2. 2020 v 10.30 h

Prázdninová výtvarná dílna – Cesta do vesmíru

Zveme všechny děti na cestu ke hvězdám! Stačí nastoupit do raketoplánu a vyrazit – i když jen na papíře… Výtvarná dílna tentokráte s výtvarnicí a pedagožkou Evou Klíčovou pro všechny, co se o jarních prázdninách nechtějí nudit doma. Vhodné pro děti od 3 let. Výtvarné potřeby zajištěny.

Kdy: čtvrtek 20. 2. 2020 v 10.00–16.00 h