Jiří Kaňa: Tajuplný život kostelů

Jakou roli hrály kostely v životě obyvatel města? Jaký význam má kostel v dnešní moderní společnosti? Jaké jsou zákonitosti vnitřního i vnějšího světa kostela? Které zajímavé kostely se nachází na Blanensku? Odpovědi na tyto i další otázky vysloví ve svém podvečerním povídání P. Jiří Kaňa, farář Farnosti sv. Martina v Blansku. Akce je součástí cyklu besed k 880. výročí kostela sv. Martina.

Kdy: čtvrtek 1. 10. 2020 v 18.00 h
Kde: multifunkční místnost knihovny, 4. patro
Vstupné: dobrovolné

Prosíme, berte na vědomí, že blanenská knihovna se při organizaci akcí řídí platnými bezpečnostními a hygienickými opatřeními. Doporučujeme sledovat naše sociální sítě a webové stránky pro aktuální informace. Děkujeme za pochopení a za to, že jste s námi!