Zveme vás na prohlídku zákoutí knihovny!

Pojďte se podívat do světa knihovny a to i do jeho skrytých zákoutí. Mají opravdu knihovníci ve skladu moly? Kolik je ve skladu knih a jak vysoká by z nich byla věž? Kdo všechno v knihovně pracuje a co knihovníci dělají, když je v úterý zavřeno? Zájemci nechť se hlásí na mollova@mk.blansko.cz, počet míst ve skupině je omezen! Akce probíhá v rámci celostátního projektu Týden knihoven.

Kdy: středa 7. 10. 2020 v 15.30 h
Kde: celá knihovna
Vstupné: zdarma

Prosíme, berte na vědomí, že blanenská knihovna se při organizaci akcí řídí platnými bezpečnostními a hygienickými opatřeními. Doporučujeme sledovat naše sociální sítě a webové stránky pro aktuální informace. Děkujeme za pochopení a za to, že jste s námi!