5.–11. října je Týden knihoven!

Začátek října je již tradičně v knihovním světě zasvěcen Týdnu knihoven – největšímu společnému knihovnickému happeningu, který se již od roku 1996 těší stále větší oblibě veřejnosti i samotných knihovníků. Těšit se můžete na čestného hosta – spisovatelku, terapeutku a lektorku Moniku Stehlíkovou, dále již tradiční výprodej knih před knihovnou, prohlídku knihovny a Víkend s Andersenem – šifrovací hru v blanenských ulicích na motivy Harryho Pottera. Navštivte také komunitní výstavu Salon blanenských výtvarníků – k vidění v běžné otevírací době knihovny ve výstavních prostorách ve 4. patře.

Bližší informace k jednotlivým akcím naleznete v příspěvcích níže.
Těšíme se na vás!

Prosíme, berte na vědomí, že blanenská knihovna se při organizaci akcí řídí platnými bezpečnostními a hygienickými opatřeními. Doporučujeme sledovat naše sociální sítě a webové stránky pro aktuální informace. Děkujeme za pochopení a za to, že jste s námi!