Knihovna má i nadále otevřeno

Aktuálně platná opatření se naštěstí netýkají provozu knihoven a my máme obrovskou radost, že tady pro vás můžeme být i v této nelehké době.
Provozní doba knihovny se nijak NEMĚNÍ !
Musíme ale zrušit všechny naplánované akce až do konce října (pro většinu z nich hledáme náhradní termíny).
Také vás prosíme o následující:
Dodržujte pravidlo 3R:
– ROUŠKA – vstup do knihovny je možný pouze se zakrytými ústy a nosem,
– RUCE – při vstupu do knihovny použijte dezinfekci,
– ROZESTUPY – udržujte bezpečnou vzdálenost min. 2 metry od ostatních návštěvníků knihovny.
Vstupujte ve skupinách nejvýše po dvou (neplatí pro rodiny).
Pobyt v knihovně omezte na nezbytně nutnou dobu, a to i v případě návštěvy veřejného internetu (platí omezení času na PC na 15 minut).
V případě souběhu zdravotních potíží (i mírných) a blížícího se termínu vrácení dokumentů nás prosím kontaktujte na čísle 516 410 101 nebo na knihovna@mk.blansko.cz a domluvte se na možnostech prodloužení či vrácení dokumentů.
Sledujeme vývoj situace a o připravovaných akcích v listopadu vás budeme včas informovat.
Děkujeme za pochopení a respektování přijatých opatření. Věříme, že společně tuto nelehkou situaci zvládneme!