Pomáháme s… knihovnou: Den poezie

Naši účast v projektu Pomáháme s… jsme se rozhodli spojit s listopadovým Dnem poezie. Místo klasických ruliček s rozličnými básněmi, podávaných z ruky do ruky, vám nabízíme básní jen několik, zato však těsně spjatých s Blanskem a Moravským krasem. Od 13. do 22. listopadu se jimi vy všichni, malí i velcí, můžete nechat okouzlit, pohltit a inspirovat a pak je výtvarně zpracovat, nebo dokonce nějakou regionální poezii sami stvořit. Z výsledných děl bychom rádi připravili malé venkovní galerie, aby se umění v blanenských ulicích potkalo se svým předobrazem.
Obrázky a básně můžete vhazovat do poštovní schránky knihovny, případně vše zaslat na e-mail knihovna@mk.blansko.cz.

Uzávěrka pro sběr obrázků a básní je v úterý 24. 11. 2020.

Tady se podívejte, jaké básně jsme pro vás vybrali.
Tady si je můžete vytisknout.